Звичайна версія сайту
До страховика застосовано заходи впливу за ненадання інформації

До страховика застосовано заходи впливу за ненадання інформації

Національний банк України, реалізуючи функцію захисту прав споживачів фінансових послуг, виявив з боку Приватного Акціонерного Товариства "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ СТРАХОВИЙ СТАНДАРТ" (ЄДРПОУ 22229921) факти порушення вимоги частини шостої статті 29 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" (далі – закон). Ця норма стосується зобов’язання учасників ринків небанківських фінансових послуг надавати на письмову вимогу Національного банку відповідну інформацію та копії документів.

За неподання інформації Національний банк застосовує штрафну санкцію в розмірі від 100 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно до пункту 2 частини першої статті 41 закону.

У зв’язку з виявленими фактами неподання інформації Національному банку на запити з метою розгляду звернень споживачів фінансових послуг на виконання Закону України "Про звернення громадян", до Приватного Акціонерного Товариства "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ СТРАХОВИЙ СТАНДАРТ" застосовано заходи впливу у вигляді накладення штрафів:

  • за перше встановлене порушення упродовж календарного року в розмірі 1 700 грн;
  • за друге встановлене порушення упродовж календарного року в розмірі 17 850 грн;
  • за наступні вісім порушень упродовж календарного року, які є систематичними, на загальну суму 272 000 грн.

         Відповідні рішення ухвалені згідно з постановами уповноваженої посадової особи Національного банку про накладення штрафної санкції за порушення закону від 6 вересня 2022 року.

Довідково

У період дії  воєнного стану ПрАТ "СК "УКРАЇНСЬКИЙ СТРАХОВИЙ СТАНДАРТ" продовжує здійснювати страхову діяльність відповідно до наявних ліцензій.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини