Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Двом страховикам анульовано ліцензії

Двом страховикам анульовано ліцензії

Національний банк України анулював двом страховикам ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів).

ТДВ “СК “ГЕШТАЛЬТ ГРУП” (ЄДРПОУ 42801912) ліцензії анульовано у зв'язку з тим, що структура власності страховика не відповідає вимогам законодавства України*, ПРАТ “СК “ІНТО” (ЄДРПОУ 22477576) – у зв'язку з тим, що страховик не виконав рішення Національного банку про усунення порушення ліцензійних умов**.

Такі рішення Правління Національного банку ухвалило 07 вересня 2023 року, вони набирають чинності з 08 вересня 2023 року.

Згідно з останньою поданою ТДВ “СК “ГЕШТАЛЬТ ГРУП” звітністю станом на 30 червня 2023 року обсяг страхових премій компанії становив 5 971 тис. грн, вартість активів – 81 642 тис. грн, страхові резерви – 1 952 тис. грн. Частка ринку компанії за страховими преміями становила 0,03%.

Відповідно до останньої поданої ПРАТ “СК “ІНТО” звітності станом на 30 червня 2023 року обсяг страхових премій компанії становив 28 767 тис. грн, вартість активів – 139 178 тис. грн, страхові резерви – 18 028 тис. грн. Частка ринку компанії за страховими преміями становила 0,2%.

Довідково

*Невідповідність структури власності небанківської фінансової установи вимогам законодавства України є підставою для анулювання ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг відповідно до статті 381 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”.

**Невиконання рішення Національного банку України про усунення виявлених порушень ліцензійних умов є підставою для анулювання ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг відповідно до статті 381 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”.

Надавач фінансових послуг у разі прийняття щодо нього рішення про анулювання ліцензії повинен виконувати свої зобов’язання за договорами з клієнтами щодо зазначеного в рішенні виду фінансових послуг, укладеними до дня набрання чинності рішенням про анулювання ліцензії.

 

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини