Звичайна версія сайту

Кваліфіковані надавачі електронних довірчих послуг мають синхронізувати час із Всесвітнім координованим часом

Національний банк України визначив порядок синхронізації часу в програмно-технічних комплексах кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг,  внесених до Довірчого списку за поданням засвідчувального центру Національного банку, та їхніх відокремлених пунктів реєстрації. Йдеться про синхронізацію зі Всесвітнім координованим часом під час надання кваліфікованих електронних довірчих послуг та під час ведення журналів аудиту подій в інформаційно-телекомунікаційних системах таких надавачів.

Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку України від 24.12.2019 №153 "Про затвердження Положення про синхронізацію часу у програмно-технічних комплексах кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, внесених до Довірчого списку за поданням засвідчувального центру", що набирає чинності з 11.01.2020.

Зокрема, цей документ встановлює:

  • перелік джерел для отримання сигналів точного часу надавачами;
  • обов’язок кожного надавача розробити порядок синхронізації часу зі Всесвітнім координованим часом;
  • обов’язок кожного надавача забезпечити синхронізацію часу всіх серверів і робочих станцій надавача та його відокремлених пунктів реєстрації відповідно до розробленого порядку синхронізації часу із Всесвітнім координованим часом.
Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини

Поділитись