Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Мобільний оператор Vodafone підключився до Системи BankID НБУ

Мобільний оператор Vodafone підключився до Системи BankID НБУ

До Системи BankID НБУ підключився ще один мобільний оператор – Vodafone.

Тепер громадяни України, які мають намір здійснити перенесення мобільного номера від іншого оператора до мережі Vodafone Україна, можуть зробити це дистанційно , здійснивши ідентифікацію через Систему BankID НБУ.

Тобто для отримання такої послуги уже немає необхідності відвідувати магазин Vodafone з документами, що засвідчують особу. Для цього потрібно лише мати рахунок фізичної особи в одному із 40 банків – учасників Системи BankID НБУ. Дізнатися більше про таку послугу можна на офіційному представництві мобільного оператора Vodafone.

"Ми розуміємо, що під час війни кожному потрібно підтримувати постійний зв’язок із рідними та близькими людьми. Можливість скористатися послугою зміни мобільного номера віддалено – це зручно і безпечно. Використання Системи BankID НБУ як способу ідентифікації значно прискорить та спростить таку процедуру для українців. Адже сьогодні 99,6% громадян, які мають рахунки в українських банках, мають можливість отримувати послуги дистанційно, використовуючи нашу систему", – зазначила Ольга Василєва, заступник директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ.

Довідково

Система BankID Національного банку – державна система віддаленої ідентифікації, використовуючи яку громадяни можуть легко та безпечно отримувати онлайн-доступ до державних, фінансових та комерційних послуг.

Нагадаємо, що у квітня 2021 році до Системи BankID НБУ вже підключився перший мобільний оператор lifecell Україна.

 

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини