Звичайна версія сайту
Національний банк доповнив перелік прийнятного забезпечення фінансовими інструментами ЕКА

Національний банк доповнив перелік прийнятного забезпечення фінансовими інструментами ЕКА

Національний банк доповнив перелік прийнятного забезпечення, визначений Положенням № 351*,  гарантіями та договорами страхування ПрАТ "Експортно-кредитне агентство" (далі – ЕКА).

Відповідні рішення ґрунтуються на положеннях Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення ефективного функціонування Експортно-кредитного агентства" від 24 березня 2022 року № 2154-IX. Це сприятиме збільшенню обсягів кредитної підтримки банками експортно орієнтованих галузей економіки України.

Відповідні зміни затверджені постановою Правління Національного банку України від 29 квітня 2022 року № 87 "Про внесення змін до Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями", що набрала чинності з 30 квітня 2022 року, та постановою Правління Національного банку України від 09 травня 2022 року № 95 "Про внесення змін до Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями", що набирає чинності з 10 травня  2022 року.

* Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями, затверджене  постановою Правління НБУ від 30 червня 2016 року № 351 (зі змінами).

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини