Звичайна версія сайту
Національний банк обговорив продовження міжнародного співробітництва з партнерами з 30 інституцій

Національний банк обговорив продовження міжнародного співробітництва з партнерами з 30 інституцій

У Національному банку 25 листопада 2020 року відбулась Щорічна зустріч з питань міжнародного технічного співробітництва в онлайн-форматі.

У зустрічі взяли участь близько 80 учасників з 30 інституцій. Зокрема, представники міжнародних організацій, Європейського Союзу, Міжнародного валютного фонду, Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, посольств іноземних держав в Україні, Секретаріату Кабінету Міністрів України, центральних банків та регуляторів фінансового сектору інших країн світу, проєктів та програм міжнародної технічної допомоги.

Відкриваючи захід, заступник Голови Національного банку України Дмитро Сологуб  подякував міжнародним партнерам за допомогу та підтримку реформ у фінансовому секторі України в умовах світової пандемії, зокрема проєкту «спліт». Також він подякував партнерам за старт роботи чотирьох нових та подовження трьох діючих проєктів міжнародної технічної допомоги протягом 2020 року.

«У 2020 році ми провели близько 300 заходів з питань міжнародного технічного співробітництва. Їх кількість зросла приблизно на 60% порівняно з попереднім роком. Через пандемію ми адаптували формат заходів та звикли до онлайну. Також цьогоріч нам вдалося розширити кількість міжнародних партнерів та географію співпраці», – наголосив заступник Голови НБУ.

Анатолій Куцевол, заступник державного секретаря Кабінету Міністрів України, ознайомив учасників заходу з аспектами трирівневої системи координації міжнародної технічної допомоги в Україні, яка була запроваджена в 2020 році.

Спікери від Національного банку України, центральних банків Нідерландів  та Молдови поділилися практичним досвідом щодо змін у підходах до координації міжнародної технічної співпраці під час пандемії.

Представники НБУ розповіли про цільове залучення міжнародної технічної допомоги відповідно до стратегічних документів та програм з розвитку фінансової системи України. Також представили основні результати, яких вдалося досягти у співпраці з міжнародними партнерами, і окреслили основні напрями із залучення міжнародної технічної допомоги на наступний рік.

Наші найбільші міжнародні партнери, а саме представники ЄС, МВФ, Світового банку, ЄБРР, USAID, Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні, проєктів та програм міжнародної технічної допомоги, а також центробанків Польщі, Литви, Німеччини, Нідерландів, Швеції та Туреччини, подякували команді Національного банку за професійність та продуктивність під час реалізації спільних проєктів.

Партнери побажали подальших успіхів та підтвердили готовність продовжувати співпрацю у напрямі реформування фінансового сектору України.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини