Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Національний банк поновлює низку тарифів на послуги НПС "ПРОСТІР"

Національний банк поновлює низку тарифів на послуги НПС "ПРОСТІР"

Національний банк поновлює низку тарифів на послуги Національної платіжної системи "Український платіжний простір" (далі – НПС “ПРОСТІР”), дія яких була тимчасово зупинена після початку воєнного стану в Україні.

Так, Національний банк повертає тарифи за:

  • супроводження учасників та незалежних процесингових центрів, підключених до Центрального маршрутизатора і розрахунково-клірингового центру НПС "ПРОСТІР" (стягувалася щомісячна плата);
  • супроводження програмного забезпечення сервера авторизації (стягувалася щомісячна плата за кожен комплект);
  • надання інформаційних виписок засобами електронної пошти (стягувалася плата за кожний Кб інформації);
  • інформаційні послуги, які надаються інформаційним еквайрам за перевірку, маршрутизацію, оброблення інформаційних даних (стягувалася щомісячна плата за кожний пристрій, що є джерелом первинної інформації, дані з якого оброблялися протягом місяця).

Тарифи поновлюються для:

  • учасників НПС “ПРОСТІР” – з 26 серпня 2022 року;
  • незалежних процесингових центрів НПС “ПРОСТІР” та юридичних осіб – з 24 серпня 2022 року.

Таке рішення ухвалене через потребу забезпечити безперебійне функціонування та подальший розвиток національної платіжної системи.

Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку України від 19 серпня 2022 року № 185 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 24 березня 2022 року № 64”

Тарифи за всі інші послуги та операції, що надаються або здійснюються Національним банком у НПС "ПРОСТІР", діятимуть без змін.

Нагадаємо, що Національний банк у березні цього року тимчасово скасовував низку тарифів на послуги НПС "ПРОСТІР" для підтримки її учасників та партнерів, а також для забезпечення безперервності функціонування системи в умовах воєнного стану.

Довідково

Національний банк виконує функції платіжної організації, Центрального маршрутизатора, розрахунково-клірингового центру та розрахункового банку  НПС "ПРОСТІР".

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини