Звичайна версія сайту
Національний банк закликав іноземних перестраховиків підтримати український ринок страхування

Національний банк закликав іноземних перестраховиків підтримати український ринок страхування

Національний банк України закликав іноземних перестраховиків підтримати українських страховиків. Зокрема, відстрочити сплату платежів за укладеними договорами перестрахування та продовжити надання перестрахового захисту навіть у разі закінчення строку дії таких договорів. Про це йдеться у відкритому листі Національного банку до іноземних перестраховиків.

Деякі страховики України сьогодні позбавлені можливості виконувати зобов’язання за договорами перестрахування в частині своєчасної оплати перестраховочної премії.

Це зумовлено умовами воєнного стану, запровадженого на всій території України у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, та  запровадженням  Національним банком із 24 лютого 2022 року обмежень у роботі валютного ринку України.

«Україна вдячна міжнародним партнерам за підтримку в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність нашої держави у період збройної агресії з боку Російської Федерації. Ми дуже розраховуємо на вашу допомогу в ці непрості часи», – наголосив заступник Голови Національного банку України Сергій Ніколайчук.

Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини