Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Національний банк звернувся до міжнародних партнерів із проханням відмовитися від обслуговування карток платіжної системи «МИР»

Національний банк звернувся до міжнародних партнерів із проханням відмовитися від обслуговування карток платіжної системи «МИР»

Національний банк звернувся до керівництва центробанків Вірменії, Казахстану, Таджикистану, В’єтнаму, Туреччини та Кирги́зької Республіки з  проханням припинити будь-які операції з платіжними картками  платіжної системи «МИР» на території цих країн. Зокрема мова йде про припинення  обслуговування карток «МИР» у мережі банкоматів та POS-терміналів, а також унеможливлення їхнього використання у сфері електронній комерції та під час здійснення P2P-переказів.

Таке звернення зумовлене необхідністю посилення міжнародного тиску у фінансовій сфері на країну-агресора.

«Національний банк прагне домогтися  максимального використання всіх можливих варіантів санкцій проти російського фінансового сектору. Фінансування збройної агресії проти України має бути зупинене. Саме тому ми дуже розраховуємо на підтримку наших ініціатив міжнародними партнерами», – наголосив Голова Національного банку України Кирило Шевченко

Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини