Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Небанківській фінансовій установі відкликано ліцензію на здійснення валютних операцій та виключено з реєстру

Небанківській фінансовій установі відкликано ліцензію на здійснення валютних операцій та виключено з реєстру

Національний банк України на підставі власної заяви ТОВ “ФК “ЄДИНИЙ ПРОСТІР” (ЄДРПОУ 43171286) відкликав (анулював) ліцензію на здійснення валютних операцій у частині торгівлі валютними цінностями в готівковій формі.

Також відповідно до пункту 800 глави 75 розділу ХІІ Положення про авторизацію надавачів фінансових послуг та умови здійснення ними діяльності з надання фінансових послуг, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29.12.2023 № 199 (зі змінами), ТОВ “ФК “ЄДИНИЙ ПРОСТІР” виключено з Державного реєстру фінансових установ у зв’язку з відкликанням (анулюванням) ліцензії на здійснення валютних операцій у частині торгівлі валютними цінностями в готівковій формі.

Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 12 квітня 2024 року.

Водночас ТОВ “ФК “ЄДИНИЙ ПРОСТІР” залишається включеним до Реєстру платіжної інфраструктури у статусі платіжної установи з ліцензією на надання платіжних послуг (вид послуги – переказ коштів без відкриття рахунків).

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини