Звичайна версія сайту

Переданий в іпотеку НБУ Херсонський нафтоперевалочний комплекс виставлено на торги

9 жовтня 2019 року на електронному майданчику OpenMarket (Державне підприємство “СЕТАМ”) відбудеться аукціон з продажу державною виконавчою службою Міністерства юстиції Херсонського нафтоперевалочного комплексу загальною площею 5 471,5 кв.м.

Майно виставлене на торги в рамках виконавчого провадження щодо звернення стягнення на нього в рахунок погашення заборгованості за наданим Національним банком кредитом рефінансування ПАТ «Реал Банк».

Початкова ціна реалізації – 201,5 млн грн. Вартість майна визначалась призначеним державним виконавцем суб’єктом оціночної діяльності.

«Накладений на об’єкт нерухомості арешт в кримінальному проваджені не є перешкодою для його примусової реалізації з подальшим оформленням покупцем права власності на нього. На цей момент Національним банком напрацьована стала судова практика зняття таких арештів після отримання від державного виконавця передбачених законодавством документів для реєстрації права власності на придбане в рамках виконавчого провадження майно», – зазначив начальник Управління роботи з проблемними активами Павло Поляруш.

Кошти, отримані від продажу нафтоперевалочного комплексу, будуть спрямовані на погашення заборгованості ПАТ «Реал Банк» за наданим кредитом рефінансування.

Поділитись
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини