Звичайна версія сайту
Про запланований продаж на аукціоні майна ПрАТ "Пирятинський м’ясокомбінат" – майнового поручителя за кредитом рефінансування банку "Фінансова Ініціатива"

Про запланований продаж на аукціоні майна ПрАТ "Пирятинський м’ясокомбінат" – майнового поручителя за кредитом рефінансування банку "Фінансова Ініціатива"

Ліквідатор ПрАТ "Пирятинський м’ясокомбінат" виставив на аукціон передані в іпотеку Національному банку будівлі та споруди м’ясокомбінату загальною площею 7401,8 кв. м, розташовані на земельній ділянці площею 10,20 га за адресою: м. Пирятин, вул. Приудайський Узвіз, 64.

Майно ПрАТ "Пирятинський м’ясокомбінат" реалізується у межах провадження справи про банкрутство.

Перший аукціон з продажу майна ПрАТ "Пирятинський м’ясокомбінат" відбудеться в системі ProZorro.Продажі 05 травня 2022 року за вартістю 5,065 млн грн без можливості зниження початкової ціни.

Національний банк надав згоду ліквідатору на реалізацію майна за визначеними умовами.

Нагадаємо, ПрАТ "Пирятинський м’ясокомбінат" є майновим поручителем за зобов’язаннями банку "Фінансова ініціатива" перед Національним банком за двома кредитами рефінансування, залученими у 2008 та 2014 роках. Кінцевим бенефіціаром банку "Фінансова ініціатива" є Олег Бахматюк.

Оскільки банк "Фінансова ініціатива" не виконував взяті на себе зобов’язання за кредитами, Національний банк звернувся до Господарського суду Полтавської області з позовом  про звернення стягнення на предмет іпотеки. 27 жовтня 2017 року суд задовольнив позов.

Господарський суд Полтавської області 27 березня 2018 року порушив провадження у справі №917/150/18 про банкрутство ПрАТ "Пирятинський м’ясокомбінат". У березні 2019 року суд визнав грошові вимоги Національного банку у розмірі 2 140 748 990,35 грн, які підлягають включенню до реєстру вимог кредиторів окремо, як такі, що забезпечені заставою майна боржника.

Довідково

Обсяг заборгованості двох банків Олега Бахматюка – ПАТ "ВіЕйБі Банк" та ПАТ "КБ "Фінансова ініціатива" за кредитами рефінансування перед Національним банком становить 10 млрд грн.

 

Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини