Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Страховику відмовлено в наданні дозволу на припинення страхової діяльності

Страховику відмовлено в наданні дозволу на припинення страхової діяльності

ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "АМАЛЬТЕЯ" (ЄДРПОУ 25017527) (далі – ПРАТ "СК "АМАЛЬТЕЯ") відмовлено в наданні дозволу на припинення страхової діяльності.

План припинення страхової діяльності цього страховика не відповідає вимогам Положення про ліцензування та реєстрацію надавачів фінансових послуг та умови провадження ними діяльності з надання фінансових послуг, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 24 грудня 2021 року № 153 (зі змінами).

Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 18 вересня 2023 року.

Відповідно до поданої ПРАТ "СК "АМАЛЬТЕЯ" звітності за перше півріччя 2023 року страховий портфель компанії формувався за рахунок страхування вантажів і багажу – 88,9%, страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ – 3,7%, страхування майна – 3,7%, страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса – 2,2%, інших видів – 1,5 %.

Обсяг страхових премій компанії станом на 01 липня 2023 року становив 227 тис. грн, страхових резервів – 425 тис. грн, страховиком сплачено страхових відшкодувань у обсязі 87 тис. грн.  Частка ринку компанії за страховими преміями становить 0,001%.

Довідково

Процедура припинення страховиком діяльності з надання фінансових послуг, а також порядок та умови ухвалення рішення про надання Національним банком України дозволу на припинення страхової діяльності встановлені в Положенні про ліцензування та реєстрацію надавачів фінансових послуг та умови провадження ними діяльності з надання фінансових послуг, затвердженому постановою Правління Національного банку України від 24 грудня 2021 року № 153 (зі змінами).

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини