Звичайна версія сайту

Три компанії за власною ініціативою виключені з реєстру фінустанов

Національний банк України виключив з Державного реєстру фінансових установ три компанії – ТОВ “ФК “АЛІОТ” (ЄДРПОУ 41822638), ТОВ “ФК “ГАРАНТ-ФАКТОР” (ЄДРПОУ 41934540) та ТОВ “ФК “КВАНТА” (ЄДРПОУ 38354587) – на підставі поданих ними заяв.

Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг (далі – Комітет) ухвалив такі рішення на засіданні 29 січня 2021 року.

ТОВ “ФК “ГАРАНТ-ФАКТОР” мало одну ліцензію на надання послуг з факторингу. Ліцензію було анульовано на цьому ж засіданні Комітету.

ТОВ “ФК “АЛІОТ” мало чотири ліцензії – на надання послуг з факторингу, надання послуг з фінансового лізингу, надання коштів у позику, в тому числі й на умовах фінансового кредиту, а також на надання гарантій. Ліцензії були анульовані на засіданні Комітету 30 грудня 2020 року.

ТОВ “ФК “КВАНТА” мало чотири ліцензії – на надання послуг з факторингу, надання послуг з фінансового лізингу, надання коштів у позику, в тому числі й на умовах фінансового кредиту, а також на надання гарантій. Ліцензії були анульовані на засіданні Комітету 4 грудня 2020 року.

Активи цих трьох фінансових компаній становили 57 млн грн або 0,03% від загального обсягу ринку станом на 1 жовтня 2020 року.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини