Звичайна версія сайту

Вимоги до оформлення платіжного доручення в іноземній валюті або банківських металах будуть вдосконалені

Національний банк України має намір привести низку своїх нормативно-правових актів до вимог Законів України “Про електронні довірчі послуги” та “Про валюту і валютні операції”.

Зокрема, пропонується:

  • удосконалити вимоги до оформлення юридичною або фізичною особою платіжного доручення в іноземній валюті або банківських металах, а саме до заповнення реквізитів “найменування платника” та “підписи відповідальних осіб платника”, у зв’язку із скасуванням вимог щодо необхідності оформлення та подання до банку картки із зразками підписів;
  • скасувати використання таких термінів як “електронний цифровий підпис”, “валютний контроль”, “уповноважений банк” та посилання на “Декрет Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року № 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю”.

Зазначені зміни передбачені проектом постанови Правління Національного банку України “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України” (далі – Проект), який пропонується для громадського обговорення.

Аналіз регуляторного впливу Проекту розміщений на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України.

Зауваження та пропозиції до Проекту приймаються до 28 грудня 2019 року на

поштову та електронну адресу Національного банку України.

Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, Національний банк України,

Департамент платіжних систем та інноваційного розвитку.

Електронна адреса: 22SPRA@U1H0; nbu@bank.gov.ua

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини