Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
За минулий тиждень майже 2 тисячі громадян та представників бізнесу стали власниками військових ОВДП – депозитарій НБУ

За минулий тиждень майже 2 тисячі громадян та представників бізнесу стали власниками військових ОВДП – депозитарій НБУ

Міністерство фінансів із початку повномасштабного нападу росії на Україну залучило до державного бюджету близько 30,3 млрд грн, 12 млн дол. США та 143,4 млн євро за результатами 14 аукціонів із продажу військових облігацій. Про це свідчать дані депозитарію Національного банку України.    

Найбільший портфель військових ОВДП, як і раніше, сконцентрований серед банків – первинних дилерів. Але громадяни та бізнес продовжують активно нарощувати свою частку вкладень.

Станом на 11 квітня 2022 року понад 5,9 тис. громадян та представників бізнесу України стали власниками військових ОВДП на суму близько 5,2 млрд грн, 3,3 млн дол. США та 21,9 млн євро. Нерезиденти також поступово нарощують вкладення і з початку війни збільшили свій портфель військових облігацій на понад 50 млн грн.

Національний банк і надалі закликає долучатися до купівлі військових облігацій та зміцнювати в такий спосіб фінансовий фронт України.

Детальніша статистика щодо військових ОВДП розміщена за посиланням. Звертаємо вашу увагу, що дані в таблиці наведені за номінально-амортизаційною вартістю.

Довідково

Національний банк 22 березня 2022 року розпочав публікацію статистики депозитарію НБУ щодо військових облігацій на щотижневій основі. За наведеними нижче посиланням можна переглянути дані станом на:

 

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини