Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Затверджено перелік іноземних валют, до яких встановлюватиметься офіційний курс гривні

Затверджено перелік іноземних валют, до яких встановлюватиметься офіційний курс гривні

Національний банк затвердив перелік іноземних валют, до яких встановлюватиметься офіційний курс гривні та розраховуватиметься облікова ціна банківських металів.

На щоденній основі офіційний курс гривні розраховуватиметься до валют, що входять до 1 групи Класифікатора іноземних валют, а також валют, емітентами яких є країни з ТОП-30 найбільших торгових партнерів України за попередній рік. Сьогодні таких валют - 35.

Офіційний курс до 23 інших іноземних валют публікуватиметься щомісячно.

На щоденній основі публікуватиметься облікова ціна банківських металів, які входять до 1 групи Класифікатора іноземних валют (наразі це золото, срібло, платина та паладій). Усі ці переліки оновлюватимуться щорічно з урахуванням змін в зовнішній торгівлі. 

Також змінюється числове значення офіційного курсу гривні до долара США. Відтепер воно визначатиметься як сума гривень за 1 одиницю іноземної валюти. До інших іноземних валют, крім долара США та облікової ціни банківських металів, числове значення офіційного курсу гривні визначено відповідно до наказу Національного банку №865-но від 27 грудня 2019 року "Про затвердження переліків іноземних валют та банківських металів". Зазначені зміни набувають чинності з 27 грудня 2019 року.

Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини