Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Зі спецрахунку, відкритого НБУ, на потреби оборони з початку повномасштабної війни перераховано майже 30 млрд грн, за жовтень рахунок поповнився на понад 232 млн грн

Зі спецрахунку, відкритого НБУ, на потреби оборони з початку повномасштабної війни перераховано майже 30 млрд грн, за жовтень рахунок поповнився на понад 232 млн грн

Станом на 1 листопада 2023 року залишок коштів на спецрахунку, який Національний банк відкрив для підтримки сил оборони 24 лютого 2022 року, становить майже 1,3 млрд грн. За минулий місяць на спецрахунок надійшло понад 232 млн грн.

Усього з початку війни на спецрахунок надійшло понад 31 млрд грн в еквіваленті.

Кошти перераховували як громадяни та підприємства України, так і міжнародна спільнота (зокрема зі США, Великобританії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Польщі, Швейцарії, Норвегії, Австралії, Франції, Канади, Болгарії, Гонконгу та ще багатьох країн світу).

З-за кордону в іноземній валюті (долари США, євро, фунти, канадські долари, китайські женьміньбі, японські єни, швейцарські франки, польські злоті, австралійські долари) надійшло майже  12,5 млрд грн в еквіваленті.

Загалом з початку війни зі спецрахунка на потреби оборони Національний банк перерахував майже 30 млрд грн, у жовтні – понад 19 млн грн, зокрема:

  • на потреби Національної гвардії України – понад 1 408 млн грн;
  • на потреби Національної поліції України – усього 1 650 млн грн;
  • на потреби Міністерства оборони України – понад 19 724 млн грн;
  • на потреби Державної прикордонної служби України – усього 1 000 млн грн;
  • на потреби Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України –  понад 5 415 млн грн;
  • на потреби Державної служби України з надзвичайних ситуацій – понад 133,7 млн грн (23.10.2023 – 19,0 млн грн);
  • на потреби РНБО України – 40,5 млн грн;
  • на потреби Державної спеціальної служби транспорту – понад 207,5 млн грн;
  • на потреби Служби безпеки України – понад 318,2 млн грн.

Нагадаємо, що перерахувати кошти на потреби оборони можна як за реквізитами, так і за допомогою платіжної картки за посиланням.

Довідково

Інформація про стан спецрахунку щоденно оновлюється на сторінках офіційного Інтернет-представництва Національного банку.

 

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини