Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Більше 9 тисяч громадян та представників бізнесу підтримали Україну, придбавши військові ОВДП – депозитарій НБУ

Більше 9 тисяч громадян та представників бізнесу підтримали Україну, придбавши військові ОВДП – депозитарій НБУ

Міністерство фінансів із початку повномасштабного нападу росії на Україну провело 20 аукціонів із продажу військових облігацій, залучивши до державного бюджету близько 36,6 млрд грн, 93,8 млн дол. США та 176,5 млн євро. Про це свідчать дані депозитарію Національного банку України.    

Найбільший портфель військових облігацій сконцентрований серед банків – первинних дилерів. Водночас щотижня зростає кількість українських громадян та представників бізнесу, які також приєднуються до підтримки України, купуючи військові ОВДП.

Станом на 25 квітня 2022 року понад 9,1 тис. громадян та представників бізнесу стали власниками військових ОВДП на суму близько 5,8 млрд грн, 36 млн дол. США та 25,2 млн євро (з них 1,7 тис. – долучилися за попередній тиждень). Обсяг вкладень нерезидентів у військові облігації перевищує 50 млн грн.

Національний банк закликає й надалі підтримувати фінансовий фронт України шляхом придбання військових ОВДП.

Детальніша статистика щодо військових ОВДП розміщена за посиланням. Звертаємо вашу увагу, що дані в таблиці наведені за номінально-амортизаційною вартістю.

Довідково

Національний банк 22 березня 2022 року розпочав публікацію статистики депозитарію НБУ щодо військових облігацій на щотижневій основі. За наведеними нижче посиланнями можна переглянути дані станом на:

 

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини