Звичайна версія сайту

Чотири нових учасники поповнили небанківський ринок

Небанківський ринок поповнили дві фінансові компанії, один лізингодавець-юрособа та один страховий брокер.

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 14 травня 2021 року.

Національний банк України уніс двох нових учасників – ТОВ “ФК “ІС-ФІНАНС” (ЄДРПОУ 44044670) та ТОВ “ІННОВА ФІНАНС” (ЄДРПОУ 44127243) – до Державного реєстру фінансових установ. Одну компанію – ТОВ “УКР-ТРАНС-КЕПІТАЛ” (ЄДРПОУ 43790163) – унесено до Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги. Також ще одну установу – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АМІДРІ” (ЄДРПОУ 34597919) – НБУ вніс до Державного реєстру страхових та перестрахових брокерів.

Обидві фінкомпанії отримали ліцензії на надання фінансових послуг. ТОВ “ФК “ІС-ФІНАНС” отримало одну ліцензію – на надання коштів у позику, в тому числі й на умовах фінансового кредиту. ТОВ “ІННОВА ФІНАНС” отримало три ліцензії – на надання послуг з фінансового лізингу, на надання коштів у позику, в тому числі й на умовах фінансового кредиту, а також на надання послуг з факторингу.

Зі свого боку, ТОВ “УКР-ТРАНС-КЕПІТАЛ” наразі ще не має ліцензії на надання послуг з фінансового лізингу.

Довідково

Перевірити чинні ліцензії фінансових установ можна на сайті Національного банку України: небанківської фінансової установи – за посиланням, юридичної особи-лізингодавця – за посиланням.

 

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини