Звичайна версія сайту
Кирило Шевченко призначений Головою Національного банку України (оновлено)

Кирило Шевченко призначений Головою Національного банку України (оновлено)

Верховна Рада України за поданням Президента України Володимира Зеленського 16 липня 2020 року призначила Кирила Шевченка на посаду Голови Національного банку України. За відповідну Постанову Верховної Ради України №799-IX (оновлений номер Постанови) проголосували 332 народних депутати України.

Кирило Шевченко став одинадцятим Головою Національного банку в історії незалежної України. З жовтня 2014 року і до призначення на посаду Голови центрального банку Кирило Шевченко працював на керівних посадах в державному банку Укргазбанк, у тому числі з травня 2015 року – на посаді Голови Правління банку. Загалом Кирило Шевченко має 26 років досвіду роботи в банківському секторі, зокрема на чолі Державної іпотечної установи, банках Ощадбанк, "Фінанси і кредит", Акціонерний поштово-пенсійний банк "Аваль".

Нагадаємо, 3 липня 2020 року Верховна Рада України проголосувала за звільнення з посади Голови Національного банку України Якова Смолія, який подав заяву про відставку 1 липня 2020 року через систематичний політичний тиск. Звіт про результати його діяльності на посаді Голови Національного банку доступний за посиланням.

 

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини