Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Надання небанківськими фінансовими установами НБУ інформації та документів щодо ліцензування та реєстрації  відновлюється

Надання небанківськими фінансовими установами НБУ інформації та документів щодо ліцензування та реєстрації відновлюється

Національний банк України з 15 серпня 2022 року відновлює надання небанківськими фінансовими установами регулятору інформації та подання документів з питань ліцензування та реєстрації. Про це Національний банк повідомляє небанківські фінансові установи відкритим листом

Нагадаємо, з 3 березня 2022 року небанківські фінансові установи були звільнені від обов’язку надавати Національному банку зазначену вище інформацію та подавати документи. 

Сьогодні більшість учасників ринку небанківських фінансових послуг оговталися від шоків війни і відновили свою роботу. Надання інформації та подання документів регулятору – важлива передумова нормального функціонування ринку, незважаючи на війну, що триває в Україні. 

Тому з 15 серпня 2022 року встановлюється початок перебігу строків щодо виконання вимог та запитів Національного банку про надання інформації та подання документів, направлених під час дії воєнного стану, відновлення подання яких планувалося з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні. 

Водночас Національний банк може встановити окремим піднаглядним особам інший строк щодо надання інформації та подання документів, ніж встановлений у вимогах та запитах Національного банку, шляхом надсилання додаткових листів. 

Крім того, для небанківських фінансових установ, місцезнаходженням яких є населені пункти територіальних громад, включених до переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), що формується в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, перебіг строків надання інформації та подання документів вважається зупиненим до  моменту деокупації.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини