Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту

Небанківський ринок поповнили двоє нових учасників, водночас три установи отримали ліцензії

Національний банк України уніс до Державного реєстру фінансових установ двох нових учасників ринку – ТОВ "ФК "ПЕЙФАСТ" (ЄДРПОУ 44036277) та ТОВ "САФРА ФІНАНС" (ЄДРПОУ 43931541).

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 7 травня 2021 року.

Обидві установи отримали по три ліцензії на надання фінансових послуг –  на надання послуг з фінансового лізингу, на надання коштів у позику, в тому числі й на умовах фінансового кредиту, а також на надання послуг з факторингу.

Крім того, ПРАТ "СТ "ГАРАНТІЯ" (ЄДРПОУ 14229456) отримало дві нові ліцензії на такі види страхування:

  • обов’язкове страхування цивільної відповідальності громадян України, що мають у власності чи іншому законному володінні зброю, за шкоду, яка може бути заподіяна третій особі або її майну внаслідок володіння, зберігання чи використання цієї зброї;
  • обов’язкове страхування відповідальності власників собак (за переліком порід, визначених Кабінетом Міністрів України) щодо шкоди, яка може бути заподіяна третім особам.

Обсяг страхових премій ПРАТ “СТ "ГАРАНТІЯ" за 2020 рік становив 28,8 млн грн, а активи компанії – 69,8 млн грн станом на кінець минулого року. Частка ринку страхової компанії за страховими преміями становила 0,1% від загального обсягу. Компанія займається переважно страхуванням цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів та страхуванням від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ.​

Довідково

Перевірити чинні ліцензії фінансових установ можна на сайті Національного банку України: небанківської фінансової установи – за посиланням, юридичної особи-лізингодавця – за посиланням.

 

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини