Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Одній фінансовій компанії поновлено дію ліцензій, двом учасникам ринку небанківських фінансових послуг ліцензії анульовано

Одній фінансовій компанії поновлено дію ліцензій, двом учасникам ринку небанківських фінансових послуг ліцензії анульовано

Національний банк України поновив дію ліцензії одній фінансовій компанії, водночас одній фінансовій компанії та одному лізингодавцю анулював ліцензії.

Щодо поновлення дії ліцензій

ТОВ "АБ ФАЙНЕНШИАЛ ГРУП" (ЄДРПОУ 41918068) поновлено дію ліцензій.

Нагадаємо, 28 жовтня 2022 року до цієї фінансової компанії застосовано захід впливу у вигляді тимчасового зупинення ліцензій. На сьогодні порушення усунене, тож Національний банк поновив ТОВ "АБ ФАЙНЕНШИАЛ ГРУП" дію ліцензій на надання фінансових послуг.

Щодо анулювання ліцензії

ТОВ "РОЯР ЛЮВІ ФІНАНС" (ЄДРПОУ 37472001) анульовано ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг. Зазначена фінансова компанія не усунула порушення ліцензійних умов та не подала звітності до Національного банку.

Нагадаємо,12 грудня 2022 року до компанії було застосовано захід впливу у вигляді тимчасового зупинення ліцензій.

ТОВ "ІНТЕРАГРОЛІЗИНГ" (ЄДРПОУ 34351231) анульовано ліцензію на провадження діяльності з надання фінансових послуг. Зазначений лізингодавець не усунув порушення ліцензійних умов та не подав звітності до Національного банку.

Нагадаємо, 19 грудня 2022 року до компанії було застосовано захід впливу у вигляді тимчасового зупинення ліцензій.

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 06 лютого 2023 року. Рішення набирають чинності з 07 лютого 2023 року.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини