Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Практичний семінар НБУ "Монетарна політика в країнах з ринками, що розвиваються: розуміння причин та наслідків нової хвилі інфляції"  відбудеться 15 грудня 2023 року

Практичний семінар НБУ "Монетарна політика в країнах з ринками, що розвиваються: розуміння причин та наслідків нової хвилі інфляції" відбудеться 15 грудня 2023 року

15 грудня відбудеться третій практичний семінар Національного банку на тему: "Монетарна політика в країнах з ринками, що розвиваються: розуміння причин та наслідків нової хвилі інфляції". Другий рік поспіль захід організовано за підтримки Експертної мережі з питань бізнес-циклу зони євро (EABCN).

Семінар об’єднає економістів, експертів і полісімейкерів із центральних банків, наукових кіл, аналітичних центрів і міжнародних фінансових установ з України, Італії, Великої Британії, Швейцарії, Норвегії, Сполучених Штатів Америки, Канади, Китаю та інших країн. Учасники заходу обговорюватимуть основні рушії інфляційної динаміки, а також проблеми та обмеження, з якими стикаються центральні банки країн, що розвиваються, протягом нового періоду високої інфляції. Дискутуватимуться проблемні питання широкого діапазону: від коливань обмінного курсу та підвищеного впливу світових цін на сировинні товари до тиску з боку зростання зарплат та попиту.

Ключовий доповідач семінару – Атанасіос Орфанідіс (Athanasios Orphanides), професор практики світової економіки та менеджменту Массачусетського технологічного інституту, виступить із лекцією "Підвищення стійкості за допомогою правила монетарної політики".

Захід відбуватиметься в онлайн-форматі, робоча мова  – англійська.

Теми семінару: 

  • Розуміння нової хвилі інфляції.
  • Старі та нові виклики для політики центрального банку.
  • Недоліки та переваги політики в (без)дії.

Переглянути програму заходу та зареєструватися на семінар можна за посиланням

Із підсумками минулорічного практичного семінару НБУ на тему інфляційного таргетування у світі значних та тривалих шоків можна ознайомитися за посиланням.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини