Звичайна версія сайту

Три компанії виключено з реєстрів та п’ять установ добровільно відмовилися від ліцензій

Національний банк України виключив дві компанії – ТОВ "ПРОКСИМА-ГРУП" (ЄДРПОУ 43318048) та ТОВ "КОМПАНІЯ-АТЛАНТ" (ЄДРПОУ 43289610) – із Державного реєстру фінансових установ на підставі їх власних заяв. Ще одну компанію – ТОВ "ОЛМАКС ГРУП" (ЄДРПОУ 40922047) – добровільно виключено з Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги.

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг (далі – Комітет) ухвалив на засіданні 16 липня 2021 року.

ТОВ "ПРОКСИМА-ГРУП" та ТОВ "КОМПАНІЯ-АТЛАНТ" мали по три ліцензії – на надання послуг з факторингу, на надання послуг з фінансового лізингу, а також на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту. Усі ліцензії було анульовано 18 червня 2021 року.

ТОВ "ОЛМАКС ГРУП" не мало ліцензій на надання фінансових послуг.

Крім того, Національний банк відкликав (анулював) ліцензії на надання фінансових послуг п’яти установам.
Так, відкликано усі наявні ліцензії у: 

  • ТОВ "ФК "АВЕРС КАПІТАЛ" (ЄДРПОУ 39282833) чотири ліцензії – на надання послуг із фінансового лізингу, надання послуг з факторингу, надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, а також надання гарантії;
  • Кредитної спілки "Фінансова підтримка" (ЄДРПОУ 33205863) одну ліцензію на залучення фінансових активів із зобов’язанням щодо наступного їх повернення.

Додатково повідомляємо, що зобов’язання Кредитної спілки "Фінансова підтримка" становили 823,34 тис. грн станом на 1 квітня 2021 року, а її активи – 123,5 млн грн (частка від загального обсягу активів ринку кредитних спілок – 5,3%).

Також відкликано ліцензії на надання гарантій у:

  • ТОВ "ФК "АЛЬКОР ФІНАНС" (ЄДРПОУ  39513440);
  • ТОВ "ФК "АЛЬЯНС ПЛЮС" (ЄДРПОУ 41234527). 

Також відкликано ліцензію на надання послуг із фінансового лізингу в ТОВ "ЛАЙФЛАЙН ФІНАНС" (ЄДРПОУ 42951970).

Вищезазначені три установи продовжують свою діяльність та мають чинні ліцензії на інші види діяльності з надання фінансових послуг. ТОВ "ФК "АЛЬКОР ФІНАНС" та ТОВ "ЛАЙФЛАЙН ФІНАНС" мають по дві чинні ліцензії – на надання послуг із факторингу та на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту. ТОВ "ФК "АЛЬЯНС ПЛЮС" має три чинні ліцензії – на надання послуг із факторингу, на надання послуг із фінансового лізингу, а також на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.

Довідково

Після відкликання ліцензій фінансова установа позбавляється права провадити діяльність за видами відкликаних ліцензій. Відкликання ліцензій не позбавляє фінансову установу від виконання своїх зобов’язань за договорами про надання фінансових послуг.

Перевірити чинні ліцензії можна на сайті Національного банку України: небанківської фінансової установи – за посиланням, юридичної особи-лізингодавця – за посиланням.

 

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини