Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Запрошуємо до участі в Щорічній дослідницькій конференції центробанків України та Польщі "Економічна політика під час війни та в період післявоєнної відбудови" (22–23 червня 2023 року)

Запрошуємо до участі в Щорічній дослідницькій конференції центробанків України та Польщі "Економічна політика під час війни та в період післявоєнної відбудови" (22–23 червня 2023 року)

Запрошення до участі

22–23 червня 2023 року відбудеться сьома Щорічна дослідницька конференція Національних банків України та Польщі. Тема заходу: "Економічна політика під час війни та в період післявоєнної відбудови".

У межах конференції представники центральних банків, академічної спільноти, міжнародних фінансових установ та відомих дослідницьких центрів обговорюватимуть розроблення та реалізацію політики підтримки економіки під час війни та сприяння її відновленню в повоєнний час. Мова події – англійська.

Запрошуємо подавати дослідницькі роботи в межах загальної теми конференції.

Приклади можливих тем (хоча тематика ними не обмежується):

 • повоєнний розвиток: оптимальне управління та розподіл;
 • оптимальне поєднання заходів фіскальної та монетарної політики у відповідь на продовольчі шоки в постпандемічному світі: короткострокова стабільність проти довгострокового зростання;
 • зростання рівня державного боргу: чи загрожує це фіскальним домінуванням?
 • режим монетарної політики в повоєнних умовах: таргетуй інфляцію або начувайся?
 • нові виміри політики: ревіталізація регіонів та міст;
 • роль нових технологій у відбудові фінансових ринків;
 • оптимальний дизайн та макроекономічні наслідки економічних санкцій;
 • логістика та робота центрального банку: забезпечення здійснення платежів під час війни;
 • оголошення рішень з монетарної та фіскальної політики в несприятливих умовах;
 • структурні зміни під час війни: вплив еміграції та релокації підприємств;
 • управління ліквідністю та ринкові інтервенції (основна увага надається валютним інтервенціям);
 • шоки цін на енергоносії та продовольство, спричинені війною: вторинні ефекти регіонального та глобального рівня.

Дводенний захід, що відбудеться у Кракові (Польща), передбачає виступи основних доповідачів, панельні дискусії та презентації дослідницьких робіт у змішаному форматі (онлайн або особиста присутність).

Ключовими спікерами конференції будуть Голова Хорватського народного банку Борис Вуйчич та професор економіки та політичних наук в Каліфорнійському університеті в Берклі Баррі Ейхенгрін.

Подання робіт

Авторів, які бажають презентувати свої дослідження на конференції, просимо надіслати повний текст (у форматі pdf) або розгорнуту анотацію роботи на електронну адресу: [email protected], зазначивши в темі листа "ARC2023 НазваРоботиІм’яПершогоАвтора". Жодних зборів за подання робіт не передбачено. 

Кінцева дата подання робіт – 15 березня 2023 року [12.00 за східноєвропейським часом (EET)]. Автори відібраних до участі робіт будуть поінформовані до 31 березня 2023 року.

До відбіркової комісії конференції входять: Юрій Городніченко (Каліфорнійський університет у Берклі), Беата Яворчик (ЄБРР, Оксфордський університет), Олексій Кривцов (Банк Канади), Кшиштоф Макарський та Яцек Суда (Національний банк Польщі), а також Соломія Шпак та Міхне Константінеску (Національний банк України).

З будь-яких питань стосовно конференції звертайтеся за адресою: [email protected]. Ознайомитися з матеріалами конференцій попередніх років можна за посиланням.

Будемо вдячні за поширення цього запрошення серед ваших колег.

 

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини