Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Запрошуємо подавати роботи для участі в Сьомій науковій конференції для студентів та молодих дослідників

Запрошуємо подавати роботи для участі в Сьомій науковій конференції для студентів та молодих дослідників

Запрошення до участі

24 травня 2024 року відбудеться Сьома наукова конференція Національного банку України та Київської школи економіки для студентів та молодих дослідників. Традиційна тема події "Банківський сектор та монетарна політика: перспективи розвитку". Захід відбуватиметься у гібридному форматі: офлайн та онлайн.

Під час конференції обговорюватимуться особливості функціонування банківського сектору, проведення монетарної політики та забезпечення фінансової стабільності в умовах війни та післявоєнної відбудови.

У межах заходу також відбудеться лекція почесного доповідача Алекса Нікольсько-Ржевського (Ліхайський університет) на тему "Окреслюючи майбутнє: вирішальна роль економічних досліджень у непевні часи".

Запрошуємо подавати наукові роботи в межах загальної теми конференції.

Приклади можливих тем: 

  • макроекономічні аспекти проведення монетарної політики в умовах війни;
  • ефективне регулювання банківського сектору та забезпечення фінансової стабільності під час війни;
  • банківське кредитування та післявоєнна відбудова економіки;
  • інші питання з економіки та фінансів.

Що отримають учасники та переможці? 

Учасникам конференції будуть надані рецензії на подані дослідження з рекомендаціями щодо вдосконалення робіт. Фіналісти конференції та їхні наукові керівники чи супервайзери також отримають дипломи від Національного банку.  

Кращі роботи будуть рекомендовані до публікації в журналі Visnyk of the National Bank of Ukraine та передані на анонімне зовнішнє рецензування (відповідно до видавничої політики журналу). За позитивної рецензії Національний банк забезпечить безкоштовне редагування, переклад та публікацію статті. 

Переможці конференції також будуть запрошені на стажування в Національному банку України та отримають сертифікати на навчання за одним із курсів (на вибір) у межах магістерських програм з економіки в Київській школі економіки. 

До того ж автори найкращих робіт, їхні наукові керівники чи супервайзери матимуть змогу відвідати VIII Щорічну дослідницьку конференцію центробанків України та Польщі "Маневруючи у мінливому ландшафті: центральні банки в умовах нової реальності", що відбудеться 20–21 червня 2024 року в Києві в гібридному форматі.

Вимоги до досліджень

Подана робота має бути оригінальною та не опублікованою раніше. У дослідженні доцільно зосередитися на одному питанні чи аспекті та провести його ґрунтовний аналіз.

Перевага надається дослідженням, які ґрунтуються на статистичних даних, та роботам, в яких узагальнюються вже відомі знання та наводяться актуальні рекомендації з економічної політики. Детальні вимоги до написання праць доступні за посиланням.

Робочі мови конференції – українська та англійська (без перекладу). Мова презентації не впливає на результати відбору.

Подання досліджень

Наукові роботи можуть подавати учасники віком до 35 років. Авторів, які бажають презентувати своє дослідження, просимо надсилати роботу на адресу: [email protected], зазначивши в листі назву дослідження, авторів, навчальний заклад або місце роботи та контактні дані. Жодних зборів за подання робіт не передбачено.

Кінцевий термін подання робіт – 1 травня 2024 року включно. Про результати відбору і включення презентацій у програму конференції буде повідомлено 10 травня 2024 року.

Наукові керівники конференції: 

  • Олександр Фарина, начальник відділу досліджень  Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ ([email protected]);
  • Андрій Цапін, заступник начальника відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ ([email protected]);
  • Олеся Верченко, академічний директор з економічної освіти КШЕ ([email protected]).

Ознайомитися з результатами попередньої конференції можна за цим посиланням.  

Теги
Документи
Your browser does not support SVGs
Запрошення до участі в Сьомій науковій конференції для студентів та молодих дослідників “Банківський сектор та монетарна політика: перспективи розвитку”
Завантажити
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини