Звичайна версія сайту
Подання статистичної звітності до Національного банку

Національний банк оприлюднює інформацію з питань організації статистичної звітності, що подається до Національного банку, а саме: нормативно-правові акти Національного банку щодо порядку складання та подання файлів з показниками статистичної звітності, проекти документів для обговорення, відповіді на питання, роз’яснення щодо організації статистичної звітності тощо.

Інформація структурована за розділами, які містять: 

"Регулюючі документи" – інформацію щодо діючих редакції Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України та Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України в умовах особливого періоду.

"Проекти документів" – матеріали щодо проектів змін до Правил організації статистичної звітності, що винесено для публічного обговорення.

"Реєстр показників статистичної звітності" – реєстр звітних показників відповідно до Правил організації статистичної звітності, що подаються до Національного банку, затверджених постановою Правління НБУ від 13.11.2018 № 120 (зі змінами) та включає описи показників та контролів до цих показників, довідники для формування показників із переліком метрик (вимірів), описом параметрів (можливих розрізів інформації), та некласифікованих реквізитів показників, а також xsd-схеми звітних файлів.

"Календар подання статистичної звітності" – графік подання файлів статистичної звітності з визначенням дати та часу їх подання відповідно до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України.

"Повідомлення" – роз’яснення фахівців Національного банку щодо організації статистичної звітності.