Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Шести небанківським фінансовим установам анульовано ліцензії

Шести небанківським фінансовим установам анульовано ліцензії

Національний банк України анулював усі наявні ліцензії на надання фінансових послуг шести небанківським фінансовим установам. А саме:

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 07 грудня 2023 року. 

Нагадуємо, що з 07 серпня до 28 вересня 2023 року до зазначених фінансових установ застосовано заходи впливу у вигляді зобов’язання вжити заходів для усунення порушень ліцензійних умов та причин, що сприяли їх вчиненню. 

Порушення полягали в невиконанні вимог пунктів 1, 11 постанови Правління Національного банку України від 12 серпня 2022 року № 177 "Про особливості застосування процедур реєстрації та ліцензування учасників ринку небанківських фінансових послуг у період дії воєнного стану та внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 березня 2022 року № 39" (зі змінами), пункту 500 глави 62 розділу X та пункту 74 глави 5 розділу ІІ Положення про ліцензування та реєстрацію надавачів фінансових послуг та умови провадження ними діяльності з надання фінансових послуг, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 24 грудня 2021 року № 153, щодо подання Національному банку України відповідних документів.

Зазначені установи не виконали рішення Національного банку та не усунули порушення ліцензійних умов. Рішення про анулювання ліцензій набирають чинності з 08 грудня 2023 року.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини