Звичайна версія сайту
Нормативна база індикаторів валютного ринку

Положення про встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют та розрахунку довідкового значення курсу гривні до долара США й облікової ціни банківських металів, зі змінами (чинна редакція)

Звернення з питань індикаторів валютного ринку

Якщо у вас виникли будь-які питання, зауваження, пропозиції або скарги стосовно будь-яких аспектів, пов’язаних із установленням офіційного курсу гривні до іноземних валют, розрахунку довідкового значення курсу до долара США та облікової ціни банківських металів, ви маєте змогу звернутися з ними безпосередньо до Національного банку України.

Звернення з питань зазначених індикаторів валютного ринку можна подати в зручний для вас спосіб, а саме шляхом:

  • заповнення спеціальної онлайн-форми для звернень.
    Щоб пришвидшити опрацювання вашого звернення, просимо після визначення виду звернення в розділі «Питання» обрати опцію «Індикатори валютного ринку»;
  • надсилання листа на офіційну електронну поштову скриньку Національного банку України: nbu@bank.gov.ua.
    Для прискорення опрацювання звернення в темі повідомлення просимо зазначити «Звернення з питань індикаторів валютного ринку» (Фізичні особи можуть скористатися підготовленою формою. Юридичні особи подають звернення в довільний формі з обов'язковим накладанням КЕП (кваліфікованого електронного підпису). За потреби можна додати супровідні матеріали. Загальний розмір вкладення – не має перевищувати 10 МБ);
  • надсилання листа на офіційну поштову адресу Національного банку України: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.
    Для прискорення опрацювання звернення на конверті просимо зазначити «Звернення з питань індикаторів валютного ринку».

Зазвичай відповідь на звернення надається впродовж 30 календарних днів. Детально про порядок розгляду звернень та строки підготовки відповідей на них можна прочитати тут.