Звичайна версія сайту
Регулювання ринку небанківських фінпослуг ("спліт")

З 1 липня 2020 року Національний банк стане регулятором ринку небанківських фінансових послуг фінансового сектору, а саме страхових, лізингових, факторингових компаній, кредитних спілок, ломбардів та інших фінансових компаній.

Упродовж адаптаційного періоду, який триватиме до 1 липня 2020 року, Національний банк планує зосередити свої зусилля на створенні внутрішнього потенціалу, необхідного для здійснення ключових регуляторних функцій (ліцензування та нагляд тощо) та організації допоміжних функцій.

Зусилля Національного банку будуть спрямовані на здійснення ефективної та скоординованої передачі функцій від Нацкомфінпослуг до Національного банку. Додатковим фокусом діяльності Національного банку буде аналіз ринку та розробка проектів законів/підзаконних нормативно-правових актів із врахуванням результатів такого аналізу.

 

Контакти

Ми хочемо вдосконалити умови роботи ринків небанківських фінансових послуг разом з вами. Надсилайте ваші зауваження, питання та пропозиції до команди, яка займається реалізацією проекту "спліт" через форму зворотнього зв'язку.

Біла книга

Майбутнє у регулюванні небанківського фінансового сектору  |